Rekrutacja


Chcesz dołączyć do Microsystems Oriented Society?

Projektowanie układów elektronicznych, trawienie płytek PCB i tworzenie modułów piwnych-tymi i wieloma innymi rzeczami zajmują się elektronicy w naszym kole. Jeżeli chciałbyś się tego nauczyć lub już te klimaty są Ci znane-nie czekaj, rekrutuj!

 

 

Tworzysz aplikacje komputerowe, oprogramowanie układów mikroprocesorowych lub chcesz uczestniczyć w rozwoju projektu PIWO? Jesteś początkującym programistą lub szukasz nowych wyzwań? – nie czekaj, rekrutuj!

 

 

 

Media społecznościowe to Twoje drugie życie? Urodziłeś/aś się z aparatem w ręku? Skill w Paintcie pozwala Ci tworzyć obrazy pokroju Mona Lisy ze śmiesznymi napisami? Jesteś encyklopedią memów? To znaczy, że świetnie pasujesz na PR-owca SKN MOS!

 

Poszukujemy Michała Anioła mechaniki, który z migomatem jest za pan brat, a patrząc na profile stalowe w Castoramie wizualizuje konstrukcje statku kosmicznego! Jeśli potrafisz łączyć materiały, które będą solidne jak po użyciu trytytki, kleju na gorąco, a do tego taśmy montażowej, jeśli chcesz tworzyć niecodzienne projekty i uwolnić swoją kreatywność nie czekaj – szukamy właśnie Ciebie!

 

Oddamy pod opiekę nasze niesforne dziecko – stronę http://www.mos.pwr.edu.pl/ Jeśli masz pomysł na nietypowy layout, chcesz poeksperymentować jako webowiec – wypełnij formularz rekrutacyjny! Jeśli nie i wolisz klasykę to też wypełnij 😉

 

 

APLIKUJ!